הפרויקט Lichi Blue נולד כדי שאוכל באמת, אבל באמת לעשות רק מה שבא לי! אחרי שנים של עבודה משעממת ותובענית בתור עורכת דין שתמיד מספיקה הכל חוץ ממה שחשוב לה, הגעתי למסקנה שהחיים הם קצרים, ואם לא אתחיל לחיות אותם עכשיו בדיוק איך שאני מדמיינת את עצמי חיה, יום אחד אני אתעורר וזה יהיה מאוחר מדיי.

לפני שנתיים בדיוק ישבתי במשרד, הבוס שלי דיבר ודיבר ואני התחלתי להשתעמם. כדי להעביר את הזמן, התחלתי לקשקש עם העט, וכעבור עשרים דקות החזקתי ביד את השרטוט של מה שעתיד להפוך להיות השטיח משחק שלי. זו הייתה הפעם הראשונה בה ניסיתי לצייר מאז שאני ביסודי, והתגלית הזו של היכולת שלי לדמיין משהו ואז להעביר את זה לנייר הייתה חדשה לי לחלוטין.

ההכנות לצילומים

ההכנות לצילומים

וברגע שנתתי לעצמי טיפה לדמיין, כבר לא יכולתי לעצור ולמעשה אפשר להגיד שכבר לא הייתה שום דרך חזרה, שכן לא הייתי מסוגלת לחשוב על משהו אחר בכל מקרה…

וכך השתנה לי האופי באמצע החיים, משהו בי השתחרר, צמח והתבגר אולי…

וזהו… זה העסק שלי, הבייבי שלי, האופי שלי והחיים שלי. כל פרט, כל גוון, כל חומר נבחרו בקפידה שבהחלט גובלת במחלה נפשית רצינית, וישנם לפחות עשרה בתי דפוס ומפעלים שהוציאו נגדי צו הרחקה על בסיס דרישות לא הגיוניות בעליל!

אני עובדת בבית, כמו שתמיד רציתי, ונהנית מזה המון (בפיג'מה שלי). אפשר כבר לומר שזכיתי – אני עובדת בדיוק במה שאני אוהבת לעשות, גמישות השעות בהחלט מאפשרת לי להיות יותר נוכחת בבית ולראות את הילדים, אם כי מפלס הכביסה נותר גבוה כפי שהיה…

אנחנו אוהבים לפנק  !

משאירים בתחתית העמוד את שמכם ואת הכתובת מייל ומקבלים קופון מפנק מתנה במייל!

+

עושים share לאחד הפוסטים מהבלוג + like לעמוד הפייסבוק של Lichi Blue ומקבלים קופון 10% הנחה על כל המוצרים בחנות.